Hakkımızda

Faaliyet alanımız ve üretim konularımız çeşitli sektörlerdeki sanayii kuruluşlarının özel tasarımlı ambalaj ihtiyaçlarına ve yine üretim alanlarında kullanmakta oldukları dahili ambalaj ihtiyaçlarına farklı çözümler sunmak amacını taşımaktadır.

Başlıca üretim konumuz olan ve yeni nesil ambalaj olarak lanse ettiğimiz Silindir Karton Kutu ürünümüz ile kalıcı ve akılcı bir alternatif getirmekteyiz.

Dünya da artık yoğunlukla kullanılmaya başlanan Silindirik Karton Kutular diğer ambalajlara gore ciddi farklılıklar sunduğu için üreticilerin tercih sebebi olmuştur. Tasarım çalışması ile bu ürünlere verdiğimiz bu hayatı başlatmış oluyor ve ürünlerimizi en üst düzeyde korumayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulunduran, teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarına devam eden firmamız sizlerle büyümeye devam ediyor.

Parfüm, ve Kozmetik ürünleri, İç çamaşırı, Zeytinyağı ve Şarap şişesi, Takı, Promosyon, Tanıtım Amaçlı, Hediyelik Ürünler, Direk Postalanan Ürünler, Özel Günlerde ( Yılbaşı, Anneler günü, sevgililer günü... vs. ), Onursal Belge Kutusu, Üniversite Kolej, Sertifika ve Diploma Kutusu, Poster, Takvim, gibi ürün yelpazemizin bazı çeşitleridir.